Difference between revisions of "Kurumi Eto"
From Girlfriend Kari Wiki
| Line 31: | Line 31: | ||
| ''Favorite Subject'':|| Music | | ''Favorite Subject'':|| Music | ||
|- | |- | ||
| − | | ''Extracurricular Activity'':|| [[Category:Band Club|Band Club]] | + | | ''Extracurricular Activity'':|| [[:Category:Band Club|Band Club]] |
|- | |- | ||
| ''Hobbies'':|| Music Appreciation | | ''Hobbies'':|| Music Appreciation | ||
Revision as of 04:12, 29 March 2015
| Kurumi Eto | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| Character Data | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|