Difference between revisions of "Kaoru Arai"
From Girlfriend Kari Wiki
| Line 13: | Line 13: | ||
| ''Type'': || [[:Category:ALL|ALL]] | | ''Type'': || [[:Category:ALL|ALL]] | ||
|- | |- | ||
| − | | ''Year'': || [[:Category: | + | | ''Year'': || [[:Category:None|None]] |
|- | |- | ||
| ''Age'': || [[:Category:20 Years Old|20]] | | ''Age'': || [[:Category:20 Years Old|20]] | ||
Revision as of 06:20, 28 March 2015
| Kaoru Arai | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| Character Data | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|