Difference between revisions of "Kaoru Arai"
From Girlfriend Kari Wiki
(Tag: Visual edit) |
|||
| Line 35: | Line 35: | ||
| ''Hobbies'':|| Fishing | | ''Hobbies'':|| Fishing | ||
|- | |- | ||
| − | | ''Favorite Food'':|| Alcoholic | + | | ''Favorite Food'':|| Alcoholic Drinks |
|- | |- | ||
| − | | ''Hated Food'':|| Sweet | + | | ''Hated Food'':|| Anything Sweet |
|- | |- | ||
| ''CV'':|| | | ''CV'':|| | ||
Revision as of 06:15, 28 March 2015
| Kaoru Arai | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| Character Data | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Description
==Cards==